Ś

Sennik – poznaj znaczenie swojego snu. Symbole senne. Interpretacja snów, analiza snów, Wyjaśnienie snów. Wyjątkowy sennik online. Największa baza symboli sennych.

 • Ślub Sennik

  Sennik Ślub Ślub we śnie symbolizuje nowy początek. Bardzo często odzwierciedla także problemy związane z zaangażowaniem się w związek; może również oznaczać uczucie goryczy i smutku. żałować, że się go wzięło – rozładowanie złych emocji sprawi, że twoje życie stanie się bardziej beztroskie brać ślub – wszystko zacznie nareszcie układać się po twojej myśli być u kogoś na ślubie – możesz spodziewać się niezapowiedzianych gości odwołać ślub – nie doprowadzisz pewnej sprawy do końca udzielać go – ktoś narzuci na ciebie dodatkowe obowiązki przygotowywać się do ślubu – załatw zaległe sprawy a świat postawi przed tobą nowe wyzwania ślub cywilny – boisz się w pełni zaangażować w związek partnerski ślub kościelny – to pozytywny omen świadczący o zażegnaniu dawnych waśni lub podjęciu trafnej decyzji płakać na ślubie – istotne dla ciebie sprawy, którymi zajmujesz się od dłuższego czasu znajdą teraz szczęśliwy finał ślub córki – przeprowadzisz ważną rozmowę na świeżym powietrzu – otrzymasz ciekawą propozycję uciec sprzed ołtarza – czarne myśli bezlitośnie zaprzątają twój umysł i powodują, że nie możesz skupić się się na codziennych czynnościach; postaraj się rozwiązać trudne sprawy a z czasem wszystko samo się jakoś ułoży brać kilka razy – postaraj się nie stracić dobrych okazji, które...

  62
  12 Udostępnień , 62 Punktów
 • Śpiewać Sennik

  Sennik Śpiewać Śpiewanie wskazuje na potrzebę lepszej komunikacji lub osiągnięcia równowagi wewnętrznej. Sen odnosi się również do potrzeby świętowania lub czynienia w życiu dobra. śpiewać – zarazisz innych swoim pozytywnym nastawieniem i usposobieniem śpiewać z innymi ludźmi lub słuchać ich śpiewu – niezgoda lub nieprzyjemności śpiewać w miłym towarzystwie – w twe serce wkradnie się zazdrość śpiewać z zespole – zaofiarujesz pomoc przyjacielowi słyszeć czyjś śpiew – hulaszczy tryb życia daleko cię nie zaprowadzi słuchać recitalu – sen może wskazywać na problemy zdrowotne słuchać popularnych przebojów – swoją dobrocią i otwartością zaskarbisz sobie szacunek otoczenia donośny, czysty śpiew – natrafisz na przeszkody w realizacji swoich planów; tylko poprzez wzmożone wysiłki uda ci się usunąć stojące na twej drodze przeszkody piękny, przyjemny śpiew – dotrą do ciebie dobre nowiny, być może znajdujesz się również na progu, nowego szczęśliwego okresu w życiu wesoły śpiew – spodziewaj się radosnych wieści słyszeć jak ktoś fałszuje śpiewając – wdasz się w konflikt z osobami z twojego bliskiego otoczenia smutna pieśń – zapowiedź problemów w interesach sprośna piosenka – sen ostrzega śniącego przed zbytnią rozrzutnością słyszeć hymn państwowy – zapowiada pomyślny rozwój wydarzeń w sferze uczuciowej. Zobacz także: KremKiełbasaMł

  66
  12 Udostępnień , 66 Punktów
 • Świerk Sennik

  Sennik Świerk Świerk jako marzenie senne najczęściej symbolizuje zmysłowe i namiętne uczucia. Często ma również znaczenie erotyczne. W niektórych kontekstach może również świadczyć o cieple domowego ogniska. ujrzeć – zapałasz do kogoś głębokim uczuciem pachnący – pewna nieoczekiwana sytuacja doda ci energii do działania ścinać – ktoś będzie za wszelką cenę próbował zburzyć komfort twojego życia rodzinnego sadzić – postaraj się poświęcić więcej czasu sprawom rodzinnym a wszystko ułoży się po twojej myśli rosnący w lesie – czekają cię same szczęśliwe wydarzenie obumarły – podjęte przez ciebie próby okażą się daremne, sen alternatywnie wskazuje na tłumienie potrzeb seksualnych wyrwany z korzeniami przez burzę – skup się na tym, co może przynieść ci najwięcej korzyści w życiu mały – będziesz uciekać od obowiązków, które i tak na ciebie spadną wielki, dorodny świerk – wdasz się w konflikt, którego wolałbyś uniknąć Zobacz także: PoręczMaskotkaPl

  64
  12 Udostępnień , 64 Punktów
 • Ślubowanie Sennik

  Sennik Ślubowanie Sen należy postrzegać w codziennym życiu za coś zupełnie przeciwnego; zastanów się, być może warto podejść do swojej codziennej egzystencji o wiele bardziej poważnie. składać ślubowanie – fortuna kołem się toczy, więc lepiej rozważnie kalkuluj swoje wydatki widzieć osobę składającą ślubowanie – wkrótce będziesz musiał bronić się przed oszczerstwami złamać ślubowanie – dopuścisz się czynu, który będzie miał dla ciebie poważne konsekwencje.

  68
  12 Udostępnień , 68 Punktów
 • Śpiewak Sennik

  Sennik Śpiewak Nie komplikuj spraw bardziej niż są skomplikowane; zanim zaproponujesz wyjście z obecnej sytuacji wszystko sobie dokładnie przemyśl. być śpiewakiem – znajdziesz się w centrum ważnego wydarzenia widzieć śpiewaka – zostaniesz zaproszony na przyjęcie, które spowoduje zmianę twojego losu słuchać go – radosne nowiny bez talentu – usłyszysz niemiłe plotki n a swój temat.

  65
  12 Udostępnień , 65 Punktów
 • Świerszcz Sennik

  Sennik Świerszcz Świerszcz symbolizuje sukcesy, które nie wymagają od nas większego wysiłku. widzieć świerszcze – napomnienie, by nie ulegać swoim fantazjom słyszeć cykanie świerszczy – droga, którą podążasz zaprowadzi cię donikąd złapać świerszcza – jest to znak, że powinieneś zacząć bardziej rozwijać swoje umiejętności martwy świerszcz – czeka cię okres niekończących się zmagań i przeciwności rozdeptać – powinieneś porzucić swoje dotychczasowe lekkomyślne podejście do życia i nie zdawać się tylko na uśmiech losu.

  67
  12 Udostępnień , 67 Punktów
 • Ścierka Sennik

  Sennik Ścierka Ścierka we śnie oznacza problemy, które mają tendencję do powracania z uwagi na ich delikatną naturę. Sen stanowi zapowiedź kłótni i sporów, które zniszczą ważne relacje i wprowadzą cię w okres niepewności. ujrzeć ścierkę – nie zadręczaj się, bo i tak nie masz wpływu na to, co inni o tobie myślą używać ścierki – pewne niesłuszne oskarżenia pod twoim adresem nawet cię nie poruszą brudna lub zniszczona – ktoś zacznie rozgłaszać o tobie niestosowne plotki spalić ścierkę – zbyt żywiołowe zachowanie sprawi, że twój związek stanie pod znakiem zapytania trzymać ścierkę w ręku – uda ci się sprostować temat, który stawiał cię wiele razy w złym świetle mokra ścierka – poróżnisz się z przyjacielem, który po głębszym przemyśleniu da ci drugą szans.

  65
  12 Udostępnień , 65 Punktów
 • Ślusarz Sennik

  Sennik Ślusarz Ślusarz we śnie jest oznaką bezpiecznej przystani lub jej braku. Uważaj, bo na twojej drodze do celu mogą pojawić się liczne przeszkody. wzywać ślusarza – jeśli w odpowiedni sposób nie zabezpieczysz swoich tajemnic przed wścibskimi ludźmi, nim się obejrzysz a zostaniesz skłócony z osobami ze swojego najbliższego grona ślusarz wymieniający zamki w drzwiach – pomimo usilnych starań w pewnej ważnej dla ciebie kwestii poniesiesz porażkę na całej linii ślusarz otwierający zamknięte drzwi – zawiedziesz się na swych bliskich, którzy całkowicie przestaną cię słuchać być ślusarzem – ktoś zagoni cię do pracy pełnej wyzwań i ciekawych przygód wyprosić go z domu – zamkniesz się w swojej złotej klatce i przestaniesz kontaktować się ze swoimi przyjaciółmi nie móc go znaleźć – na pewien czas ograniczysz bliskie relacje z osobą, która w przeszłości wiele razy wyciągała cię z trudnych sytuacji.

  65
  12 Udostępnień , 65 Punktów
 • Śpiwór Sennik

  Sennik Śpiwór Sen o śpiworze oznacza, że zażegnasz niesnaski. kupować go – przed tobą wiele radosnych chwil z bliskimi, spać w nim – masz olbrzymie możliwości, musisz tylko uwierzyć w siebie,

  65
  12 Udostępnień , 65 Punktów
 • Ścieżka Sennik

  Sennik Ścieżka Ścieżka we śnie jest symbolem wyboru nowej drogi oraz bodźcem do podjęcia odważnych inicjatyw. Sen wyraża łatwość do nabywania nowej wiedzy oraz możliwość przystosowania się do danej sytuacji. Pamiętaj, aby nie iść w życiu na łatwiznę bo nigdy nie zrealizujesz swoich ambitnych celów. ujrzeć ścieżkę – po wielu bolesnych wydarzeniach wszystko ułoży się po twojej myśli iść po ścieżce – wreszcie zaczniesz kroczyć po własnej drodze nie bacząc na zbędne rady innych ludzi szeroka ścieżka – sen zwiastuje osiągnięcie szczęścia w życiu wąska ścieżka – zapowiada powolne dążenie do sukcesu zgubić ścieżkę – zanim uświadomisz sobie jak wiele potrafisz, najpierw napotkasz na liczne trudności odnaleźć ścieżkę – staniesz przed szansą ponownego określenia kierunku, w którym pragniesz zmierzać w swoim życiu ścieżka pełna kwiatów – tylko od ciebie zależy ile siły i energii będziesz musiał włożyć, aby zwalczyć wszystko, co utrudnia ci życie i wreszcie zacząć cieszyć się szczęściem.

  66
  12 Udostępnień , 66 Punktów
Wybierz format
Mem
Prześlij własne obrazy, aby tworzyć własne memy
Wideo
YouTube, Vimeo lub Vine Embeds
Gif
Format GIF
Dowcipy
Dodaj Dowcip.
Audio
Soundcloud lub Mixcloud Embeds