T

Sennik – poznaj znaczenie swojego snu. Symbole senne. Interpretacja snów, analiza snów, Wyjaśnienie snów. Wyjątkowy sennik online. Największa baza symboli sennych.

 • Turysta Sennik

  Sennik Turysta widzieć turystę – sen świadczy o potrzebie niesienia pomocy innym, być turystą – niepewność lub brak zaufania do własnego środowiska bądź poczucie zagubienia,

  64
  12 Udostępnień , 64 Punktów
 • Tytoń Sennik

  Sennik Tytoń Tytoń we śnie jest oznaką szkodliwych przyzwyczajeń i nawyków a niekiedy także niedomówień. palić tytoń – jeśli nie jesteś palaczem – podejmiesz nieudaną próbę ucieczki przed problemami codziennego życia częstować kogoś tytoniem – przez własną nieuwagę przeoczysz bardzo intratną propozycję, która drugi raz się nie powtórzy mieć tytoń – zbyt rozrzutny styl życia może doprowadzić cię do poważnych problemów finansowych kupować tytoń – jeśli nie zmienisz lekceważącego podejścia do innych ludzi, nigdy nie zaznasz prawdziwej miłości żuć tytoń – nie cieszysz się dobrą sławą we własnym gronie towarzyskim, najwyższy czas zrobić rachunek sumienia i odpowiedzieć sobie na pytanie dlaczego ludzie nie darzą cię sympatią uprawiać tytoń – podejmiesz inwestycję, która przyniesie ci spore zysk jeśli jesteś palaczem – sen świadczy o potrzebie komfortu i spokoju w życiu.

  63
  12 Udostępnień , 63 Punktów
 • Tusz Sennik

  Sennik Tusz jesteś na etapie patrzenia na rzeczy z innego punktu widzenia, zobaczyć – kreatywność, rozlany – drobne trudności i problemy, zobaczyć butelki z tuszem – wkrótce rozwiążesz swoje problemy,

  61
  12 Udostępnień , 61 Punktów
 • Tusz do rzęs Sennik

  Sennik Tusz do rzęs Tusz do rzęs jest oznaką chęci zaistnienia we własnym otoczeniu bądź zatuszowania pewnych niedociągnięć, których się wstydzimy. ujrzeć tusz do rzęs – podejmiesz się poprawy niewygodnych i mało istotnych na pierwszy rzut oka faktów, które zmienią nastawienie wielu osób do twojej osoby nakładać tusz do rzęs na rzęsy – otwórz wreszcie oczy i zwróć uwagę na sytuację, która panuje wokół ciebie rozmazany tusz – twoja reputacja zostanie nadszarpnięta przez fałszywe plotki tusz wydłużające rzęsy – zwrócisz na siebie uwagę otoczenia.

  70
  12 Udostępnień , 70 Punktów
 • Tuzin Sennik

  Sennik Tuzin Interpretacja snu jest ściśle związana z liczbą dwanaście. Tuzin we śnie symbolizuje także obietnicę spełnienia swoich życiowych nadziei. ujrzeć tuzin zapałek – sen oznacza wyjście poza pewne schematy oraz pójście do przodu w życiu.

  62
  12 Udostępnień , 62 Punktów
 • Twaróg Sennik

  Sennik Twaróg Twaróg we śnie reprezentuje niepokój i zmartwienia, które towarzyszą ci w życiu na jawie. widok twarogu – czujesz się szczęśliwy i spełniony w życiu widzieć jak ktoś go je – widzisz jak uciekłą ci szansa, która dopiero co się pojawiła jedzenie twarogu – oznacza, że uda ci się rozwiązać problem, dzięki czemu polepszy się twoja sytuacja materialna kupowanie twarogu – to znak, iż czekają cię niespodziewane wydatki jeśli wytwarzasz twaróg – masz wysokie mniemanie o sobie lub o kimś z twojego otoczenia twaróg ze szczypiorkiem – oznacza, że czekają cię miłe chwile pełne uciech stary, pokryty pleśnią twaróg – nie odczuwasz żadnej satysfakcji ze swojego życia.

  64
  12 Udostępnień , 64 Punktów
 • Twarz Sennik

  Sennik Twarz Twarz we śnie jest odbiciem naszej duszy. Jest odzwierciedleniem naszych uczuć i pragnień. Reprezentuje pozytywne nastawienie wobec własnej osoby oraz zadowolenie z własnych osiągnięć. zobaczyć własną twarz we śnie – podejmiesz się w życiu nowej roli, która uświadomi ci jak wiele trudu należy wnieść w wykonanie pewnych czynności, zrozumiesz także wysiłki innych ludzi, których wcześniej nie doceniałeś widzieć smutną twarz – taki sen zapowiada liczne kłopoty ze zdrowiem widzieć wesołą twarz – sen zwiastuje pomyślne wydarzenie, które przyniesie ci wiele satysfakcji zasłaniać twarz – popełnisz ogromny błąd, którego będziesz bardzo żałować twarz z bliznami – zachowasz zdrowy dystans do pewnej sprawy, która wcześniej wywoływał w tobie same negatywne uczucia myć twarz – twoje starania w końcu zostaną przez kogoś docenione widzieć odbicie swojej twarzy w wodzie – pewna zawistna osoba będzie rozsiewać złośliwe plotki na twój temat widzieć swoje odbicie w lustrze – doczekasz się potomka brzydka bądź stara twarz – zaczną niepokoić cię podstępne zachowania bliskich osób, sen jest także oznaką wygasłych uczuć, gniewu oraz żalu widzieć piękną – uda ci się w życiu ochronić to, co najistotniejsze i co przynosi ci najwięcej radości umalowana twarz – otaczają cię fałszywi ludzie, którzy stale maskują swe haniebne postawy...

  62
  12 Udostępnień , 62 Punktów
 • Twierdza Sennik

  Sennik Twierdza symbolizuje ochronę oraz uzdrowienie, widzieć ją – bronisz swoich idei oraz zwyczajów, być w niej – odgradzasz się murem od innych, zamykasz się emocjonalnie,

  65
  12 Udostępnień , 65 Punktów
 • Tworzyć Sennik

  Sennik Tworzyć Tworzenie czegoś we śnie oznacza to, że wreszcie skierujesz swoje myśli ku procesowi kreowania własnego świata, do którego wpuścisz jedynie tych, którzy zasłużą na twój szacunek i uznanie. Skupienie i pozytywna energia staną się twoją siłą napędową do działania i umożliwią ci stworzenie czegoś, co wydawało się do tej pory niemożliwe do osiągnięcia. tworzyć coś w myślach – twoja wyobraźnia doprowadzi cię tworzyć coś pod wpływem chwili – masz w sobie odpowiednią moc sprawczą, która może nieco poskromić zbyt wzburzonych i rozemocjonowanych ludzi tworzyć coś od lat – zaprowadzisz porządek tam, gdzie wcześniej był chaos tworzyć coś z niczego – sen stanowi zapowiedź, że uda ci się z życiu zasadzić i zebrać owocne plony na wyjałowionej ziemi.

  65
  12 Udostępnień , 65 Punktów
 • Twórca Sennik

  Sennik Twórca Postać archetypiczna tworząca rzeczy. Sen o twórcy świadczy o tym, że musisz ostrożniej wyrażać swoje opinie i poglądy, gdyż inni zwracają uwagę na to, co masz do powiedzenia. widzieć go – troski i niepowodzenia nie odwiodą cię od zamierzonego celu być nim – taki sen zwiastuje ci bogactwo modlić się do niego – zapowiedź wzlotów.

  64
  12 Udostępnień , 64 Punktów
Wybierz format
Mem
Prześlij własne obrazy, aby tworzyć własne memy
Wideo
YouTube, Vimeo lub Vine Embeds
Gif
Format GIF
Dowcipy
Dodaj Dowcip.
Audio
Soundcloud lub Mixcloud Embeds