Z

Sennik – poznaj znaczenie swojego snu. Symbole senne. Interpretacja snów, analiza snów, Wyjaśnienie snów. Wyjątkowy sennik online. Największa baza symboli sennych.

 • Zaatakować Sennik

  Sennik Zaatakować Sen oznacza oznaką bezradności oraz braku kontroli. Jeśli w swoim życiu na jawie ktoś próbował cię zaatakować sen może stanowić odzwierciedlenie realnych wydarzeń. ujrzeć jak ktoś kogoś atakuje – zaangażujesz się w niepotrzebne plotki, które odwrócą się przeciwko tobie zaatakować kogoś – uważaj, co i do kogo mówisz; w pewnych sytuacjach lepiej trzymać język za zębami i być bardziej powściągliwym zostać zaatakowanym nożem – sen stanowi przestrogę by nie ulegać nadmiernie emocjom i uważnie przyglądać się znakom i sygnałom, które ostrzegają nas przed negatywnymi sytuacjami w życiu zostać zaatakowanym przez psa – sen ostrzega przed plotkami lub oszczerstwem.

  68
  12 Udostępnień , 68 Punktów
 • Zabalsamowanie Sennik

  Sennik Zabalsamowanie Sen symbolizuje nasze obawy przed śmiercią, świadczy również o nadzieji na życie pozagrobowe. zostać zabalsamowanym – pragniesz pozostawić obecny stan rzeczy, dobrze ci z twoją obecną sytuacji i nie potrzebujesz i nie chcesz zmian

  71
  13 Udostępnień , 71 Punktów
 • Zabawa Sennik

  Sennik Zabawa Zabawa we śnie symbolizuje nieograniczoną kreatywność oraz brak zobowiązań. Robisz w życiu to, na co masz ochotę i nie przejmujesz się problemami. Sen może również oznaczać, że stronisz od obowiązków lub, że nie traktujesz jakiejś sytuacji wystarczająco poważnie. obserwować zabawę – jest to znak, że niewystarczająco angażujesz się w życie społeczne zrezygnować z zabawy – sen stanowi wezwanie, by nie zniechęcać się życiowymi porażkami i przez cały czas próbować sięgnąć po to, czego naprawdę pragniemy jeśli zabawa kończy się bójką lub kłótnią – zostaniesz oceniony jako osoba, którą bardzo łatwo jest urazić niewinna zabawa – musisz zmierzyć się z rzeczywistością, która cię otacza a nie chować głowę w piasek ludowa zabawa – przed tobą przyjemne chwile, które spędzisz w gronie najbliższych zabawa do białego rana – twoje cele i ambicje rozminą się z podejmowanymi przez ciebie działaniami zabawa z dziećmi – wróży szczęście i sielankę w życiu.

  63
  12 Udostępnień , 63 Punktów
 • Zabawka Sennik

  Sennik Zabawka Sen reprezentuje pomysły lub sytuacje, które sprawiają ci wiele przyjemności w życiu. Zabawki często symbolizują spontaniczne działania bądź relaksujące aktywności. bawić się zabawkami – spotkasz osobę, z którą nie widziałeś się przez długi czas bawić się zepsutymi zabawkami – znajdziesz się beznadziejnej sytuacji lecz ku zaskoczeniu innych ludzi zachowasz więcej optymizmu niż myślisz dziecko bawiące się nimi – odnajdziesz szczęście w rodzinnym gronie zabawki z dzieciństwa – sen świadczy o tęsknocie za czasami gdy wszystko wydawało się w życiu znacznie łatwiejsze dostać zabawki – twoje zaangażowanie zostanie przez kogoś docenione kupować – wskazuje na prowadzenie rozrywkowego trybu życia sprzedawać – sen napomina przed zbytnią naiwnością rozdawać zabawki – ludzie docenią cię za dobre serce oraz chęć niesienia pomocy podarować komuś – taki sen wskazuje na twoje egoistyczne zachowanie zepsute – najwyższy czas, by porzucić hulaszczy tryb życia i wreszcie wziąć odpowiedzialność za własne działania. Zobacz także: RuinyUcztaDyskote

  64
  12 Udostępnień , 64 Punktów
 • Zabić Sennik

  Sennik Zabić Zabijanie we śnie świadczy o utracie kontroli oraz tłumieniu własnych emocji. Sen wskazuje ponadto na napięcie oraz atmosferę konfliktu panującą w twoim otoczeniu. zabić przypadkową osobą – wykorzystasz kogoś tylko po to, by osiągnąć swój cel zabić kogoś ci bliskiego – sen stanowi wezwanie do zażegnania dawnych waśni i sporów zabić kogoś w samoobronie – jest to znak, że powinieneś porzucić negatywne emocje, które stanowią dużą przeszkodę do podjęcia ważnych decyzji w twoim życiu zabić zwierzę – wzbogacisz się na czyjejś krzywdzie zabić potwora – przymusisz kogoś do opowiedzenia się po niewłaściwej stronie.

  63
  12 Udostępnień , 63 Punktów
 • Zabójca Sennik

  Sennik Zabójca Zabójca w kontekście interpretacji snu odzwierciedla nasze obawy oraz odczuwaną presję. Ponadto może reprezentować poważną porażkę lub upokorzenie. Czasami świadczy o obawie utraty tożsamości lub własnego punktu widzenia. Jest również odzwierciedleniem własnych lęków. być zabójcą – sen symbolizuje osobę, która zrezygnowała z czegoś dobrego w swoim życiu zabić zabójcę – jesteś gotów, by rozpocząć proces oczyszczenia i odnowy być celem zabójcy – poznasz tajemnicę, której wyjawienie może ściągnąć na ciebie spore problemy płatny zabójca – zaczniesz odczuwać paraliżujący strach przed jakimś działaniem.

  65
  12 Udostępnień , 65 Punktów
 • Zabójstwo Sennik

  Sennik Zabójstwo Zabójstwo we śnie bardzo często odczytuje się jako kres starych przyzwyczajeń, może dotyczyć jakiegoś nałogu lub uwolnienia się od nacisków. być świadkiem – sen oznacza zamknięcie jakiegoś etapu w życiu być ofiarą zabójstwa – ktoś, kto wyrządza ci krzywdę surowo odpokutuje za swe czyny popełnić je – masz niecne plany, by kogoś wykorzystać być osądzonym o zabójstwo – dokonasz złego wyboru prowadzić śledztwo w sprawie zabójstwa – sam będziesz musiał uporać się z problemami, które ktoś bliski na ciebie zrzuci zostać niewinnie oskarżonym o zabójstwo – wytkniesz komuś jego złe uczynki zabójstwo członka rodziny – sen stanowi apel, aby porzucić własne urazy oraz przestać rozgrzebywać na nowo dawne rany zabójstwo przyjaciela – pragniesz usunąć kogoś ze swojego życia zabójstwo przypadkowej, nieznanej ofiary – nie możesz odnaleźć spokoju gdyż jesteś zaniepokojony pewną sprawą związaną z działaniami podjętymi w przeszłości zabójstwo z premedytacją – nosisz w sobie olbrzymią złość i agresję, które do tej pory nie znalazły jeszcze ujścia. Zobacz także: GrotaTamponOb

  67
  12 Udostępnień , 67 Punktów
 • Zabłądzić Sennik

  Sennik Zabłądzić Próbujesz obrać w życiu jakiś kierunek lecz brakuje ci do tego odpowiedniej motywacji. Alternatywnie sen oznacza przemiany, które mają wkrótce nastąpić. zabłądzić w lesie – sen odzwierciedla chaos i bałagan panujący w twoim życiu zabłądzić w mieście – twoje ambicje zaczną rozmijać się z twoimi działaniami co nieuchronnie doprowadzi cię do życiowej porażki zabłądzić w obcym mieście – sen stanowi apel aby przełamać się w kontaktach z innymi ludźmi zabłądzić w budynku – znajdziesz się w trudnej sytuacji i będziesz się wstydzić poprosić o pomoc.

  69
  12 Udostępnień , 69 Punktów
 • Zachowanie Sennik

  Sennik Zachowanie W snach nasze zachowanie najczęściej odbiega znaczenie od tego, które przejawiamy w życiu na jawie. Potrafimy podejmować zaskakujące i nieracjonalne decyzje lub znajdujemy się w miejscach, do których w codziennym życiu nigdy byśmy nie chcieli dotrzeć. zachowywać się nieracjonalnie – skłonisz kogoś do określonego zachowania stosując pewien podstęp widzieć jak ktoś się zachowuje źle – powoli i stopniowo zbliżysz się do pewnej nieśmiałej osoby wulgarne, chamskie zachowanie – jest to znak, że nie liczysz się ze zdaniem innych osób i nie radząc nikogo sam podejmujesz decyzje zachowywać się taktownie, dystyngowanie – będziesz chciał zrobić na kimś dobre wrażenie zachowywać dystans – sen odzwierciedla twoją nieufność oraz nieśmiałość, ponadto stanowi wezwanie do otworzenia się na nowe możliwości w życiu.

  67
  12 Udostępnień , 67 Punktów
 • Zachwyt Sennik

  Sennik Zachwyt Sen o zachwycie często wiąże się z takimi uczuciami jak niepokój i strach. Najczęściej jest to pozytywny omen, zachęcający do odnowienia ważnych więzi i relacji. odczuwanie zachwytu – to znak, iż dojrzewa w tobie uczucie miłości bądź przyjaźni zachwycanie się kimś – wskazuje na potrzebę posiadania duchowego przewodnika, który wskaże śniącemu właściwą drogę, którą powinien podążać w swoim życiu jeśli ktoś się tobą zachwyca – znajdziesz się w miejscu, w którym wszystko będzie zależało od ciebie, da ci to przez pewien moment uczucie dominacji względem innych ludzi kiedy pragniesz, by ktoś się tobą zachwycał – zacznie towarzyszyć ci uczucie przygnębienia oraz poczucie winny, prawdopodobnie zrobiłeś coś, z czego nie jesteś teraz dumny ukrywać swój zachwyt – boisz się porzucenia.

  64
  12 Udostępnień , 64 Punktów
Wybierz format
Mem
Prześlij własne obrazy, aby tworzyć własne memy
Wideo
YouTube, Vimeo lub Vine Embeds
Gif
Format GIF
Dowcipy
Dodaj Dowcip.
Audio
Soundcloud lub Mixcloud Embeds