Ż

Sennik – poznaj znaczenie swojego snu. Symbole senne. Interpretacja snów, analiza snów, Wyjaśnienie snów. Wyjątkowy sennik online. Największa baza symboli sennych.

 • Żagle Sennik

  Sennik Żagle Żagle we śnie symbolizują optymizm i pomyślny rozwój zdarzeń. ujrzeć – zapowiedź pomyślnego rozwoju wydarzeń rozwijać żagle – taki sen wieszczy sukces w interesach zwijać – w najbliższym czasie powinieneś unikać podejmowania wszelkich nowych działań zniszczone – spodziewaj się serii nieszczęść opuszczony do połowy masztu – twoje plany nie zostaną zrealizowane z powodu opieszałości podniesiony – osiągniesz planowany sukces biały żagiel – z optymizmem patrzysz w przyszłość i masz ku temu podstawy, gdyż los będzie dla ciebie łaskawy.

  63
  12 Udostępnień , 63 Punktów
 • Żaglówka Sennik

  Sennik Żaglówka Sen symbolizuje zdolność do zachowania zimnej krwi podczas życiowych trudności. płynąć żaglówką – szczęście osiągniesz dzięki realizacji swoich wzniosłych planów z podniesionymi żaglami – dobra pora do realizacji swoich marzeń z opuszczonymi żaglami – sen wróży niesprzyjający okres dla realizacji twoich planów poruszający się powoli przy bezwietrznej pogodzie – ktoś uniemożliwi ci zrealizowane ważnego projektu płynąć nią przy wietrznej pogodzie – odniesiesz niespodziewanie w życiu szczęście i sukces płynąć nią przy bezwietrznej pogodzie – ktoś zakłóci realizację twoich zamierzeń zakotwiczona – szczęśliwy splot okoliczności urzeczywistni twoje plany wywrócona żaglówka – twoje cele okażą się niemożliwe do zrealizowania być na wywracającej się żaglówce – pomimo wielu wyrzeczeń twoje działania nie przyniosą pożądanych rezultatów płynąć nią w czasie burzy – osiągniesz sukces lecz nie obejdzie się bez poświęceń ujrzeć żaglówkę w czasie sztormu – będziesz musiał dostosować się do zmieniających się warunków w twoim życiu. Zobacz także: HalloweenOfertaKuchn

  67
  12 Udostępnień , 67 Punktów
 • Żal Sennik

  Sennik Żal Żal we śnie sugeruje, aby zawsze wyciągać wnioski ze swoich życiowych niepowodzeń, starać się nie myśleć pozytywnie i cieszyć się pełnią szczęścia. użalać się nad sobą – dopóki nie zaakceptujesz swoich słabości dopóty nie uda ci się osiągnąć szczęścia i zadowolenia z życia żalić się komuś – pewna osoba będzie miała na ciebie niepokojący wpływ jeśli ktoś ci się żali – stanowi zapowiedź pogorszenia się atmosfery panującej w twoim najbliższym otoczeniu jeśli ktoś ma do ciebie żal – ktoś stanie na twojej drodze do osiągnięcia wyznaczonego celu odczuwać żal po stracie – dokonasz w życiu bardzo złego wyboru przezwyciężyć żal – najwyższy czas, aby rozliczyć się ze swoją przeszłością.

  61
  12 Udostępnień , 61 Punktów
 • Żar Sennik

  Sennik Żar Żar reprezentuje naszą pasję oraz wskazuje na potrzebę koncentracji. Ponadto może również odzwierciedlać negatywną sytuację i narastające problemy bądź poczucie życiowej presji. żar z nieba – tłumisz w sobie uczucia do pewnej osoby żar z pieca – zaczniesz odczuwać silny stres oraz dużą niepewność z powodu sytuacji zaistniałej w twoim życiu zawodowym.

  61
  12 Udostępnień , 61 Punktów
 • Żart Sennik

  Sennik Żart Sen służy złagodzeniu napięcia, z którym od dawna się zmagasz. mówić – czujesz, że inni nie traktują cię poważnie i w rezultacie to cię przytłacza usłyszeć – robisz coś, co według ciebie jest bezsensowne lub śmieszne w ciągu dnia – spędzisz upojne chwile w miłym towarzystwie nocą – smutny czas.

  62
  12 Udostępnień , 62 Punktów
 • Żartowniś Sennik

  Sennik Żartowniś sen reprezentuje poczucie zakłopotania, może również oznaczać bycie wykorzystywanym poprzez rozweselanie innych, gdy tego potrzebują,

  68
  12 Udostępnień , 68 Punktów
 • Żarówka Sennik

  Sennik Żarówka Sen o żarówce jest symbolem świadomości, nadziei oraz nowych pomysłów. Jesteś wreszcie gotów do obrania nowego kierunku w swoim życiu. zobaczyć – ktoś, na kim zrobisz wielkie wrażenie będzie starał się do ciebie zbliżyć zmieniać żarówkę – otrzymasz od kogoś mało korzystną propozycję wkręcać ją – jest to znak, że powinieneś trzymać się utartej ścieżki wykręcać ją – zapowiedź korzystnego okresu w sferze zawodowej stłuc żarówkę – twoje ideały legną w gruzach potłuczona – ktoś, kto źle ci życzy spróbuje zachwiać twoją pozycję mocno świecąca – twoje życie towarzyskie nabierze większego tempa słabo świecąca – twój słomiany zapał zniechęci innych do podjęcia stosownego działania spalona – twój plan okaże się nieskuteczny kilka żarówek – twój zły nastrój udzieli się innym. Zobacz także: DżinsyPorzeczkaSanda

  66
  12 Udostępnień , 66 Punktów
 • Żałoba Sennik

  Sennik Żałoba Żałoba we śnie symbolizuje żal, rozczarowanie, smutek i niedowierzanie. Może również odzwierciedlać uczucie żalu z powodu podjęcia złej decyzji. Bardzo często sen oznacza również trudności w pogodzeniu się ze stratą. ujrzeć tłum żałobników – przyjdzie ci podróżować z osobami, których towarzystwo nie będzie ci odpowiadać żałobne ubranie – najwyższy czas, by wybaczyć komuś dawne winy odbywać żałobę – sen stanowi zapowiedź chwilowych zamartwień składać wizytę kondolencyjną – uważaj, bo wydarzy się coś nieprzewidzianego żałoba w rodzinie – pokonasz szereg życiowych niepowodzeń dzięki czemu wszystko zmieni się na lepsze mieć żałobę po rodzicach – zaczną ciążyć ci na duszy kłopoty związane z kłótnią z kimś z twojego bliskiego otoczenia być w żałobie po partnerze lub współmałżonku – sen stanowi zapowiedź sporów rodzinnych odczuwasz smutek w trakcie żałoby – z jakiegoś powodu nie jesteś nieusatysfakcjonowany swoją aktualną sytuacją życiową odczuwać radość w trakcie żałoby – nie liczysz się z uczuciami innych osób msza żałobna – sen stanowi ostrzeżenie przed bliskimi osobami, których zmiana zachowania może sprawić ci wielki ból. Zobacz także: RozdrożeSzronMatu

  65
  12 Udostępnień , 65 Punktów
 • Żałobnik Sennik

  Sennik Żałobnik ujrzeć go – bliska ci osoba rzuci na ciebie fałszywe oskażenie być nim – podpadniesz przyjacielowi lub szefowi.

  67
  12 Udostępnień , 67 Punktów
Wybierz format
Mem
Prześlij własne obrazy, aby tworzyć własne memy
Wideo
YouTube, Vimeo lub Vine Embeds
Gif
Format GIF
Dowcipy
Dodaj Dowcip.
Audio
Soundcloud lub Mixcloud Embeds