Życzenia halloween

Życzenia na każdą okazję. Życzenia urodzinowe, Wyjątkowe teksty. Gotowe życzenia okolicznościowe.

 • Życzenia Duch to podstępna postać

  Duch to podstępna postać Oj, przydałoby się go wychłostać. Lecz nie można tego zrobić Więc duch i tak będzie cię gonić. Cmentarzy pełno na świecie Mniej mają ochotę straszyć w lecie. Nie mają ciała, Bo robaki zrobiły im ała.

  86
  14 Udostępnień , 86 Punktów
 • Życzenia na Halloween

  Z prastarych ksiąg znane wychodzą w tę noc, by w Halloween wieczór zabawić się móc. By jeszcze raz poczuć, co ciało i ruch, by zmienić się w skórę by wkraść się w czyjś duch. Lecz z końcem wieczora ty maskę swą włóż, by nie dać się poznać, że zdrowy Twój duch!

  72
  13 Udostępnień , 72 Punktów
 • Grafika Halloween

  _______________$ _______________$$ ______________$$$ ____________$$$$$ ___________$$$$$ ________$$$$$$$¸ _______$$$$$$$$$ ______$$$$$$$$$$ _____$$$$O$O$$$$¸ _____$$$$$$$$$$$$¸.¡´huhu… $$$__$$$$$$$$$$$$__$$$¸ _$$$__$$$$$$$$$$__$$$_______$ __$$$__$$$$$$$$__$$$_______$$ ____$$$$$$$$$$$$$$________$$$ ____$$$$$$$$$$$$$$_______$$$$ _____$$$$$$$$$$$$$$$____$$$$$ _______$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ _________ $$$$$$$$$$$$$$$$$$ _____________$$$$$$$$$$$$$ ,+.*.*´,+.*.*´,+.*.*´,+.*.*´ •°*”~ HAPPY HALLOWEEN !!:)•°*”~ ,+.*.*´

  67
  12 Udostępnień , 67 Punktów
 • Życzenia Dom tonie w czerni i pomarańczy

  Dom tonie w czerni i pomarańczy, pan kościotrup z duchem tańczy, śmierć u progu wita gości, wszędzie pełno sztucznych kości. Pająków , skorpionów cała gromada, nietoperz do lotu skrzydła rozkłada, zły wilkołak z czarownicą, na miotle do księżyca lecą. Głowa z dyni światłem świeci, gdzieś się skryły nasze dzieci, słyszę kroki, trzaski, odgłosy sapania, z mroku jakiś potwór się wyłania… straszne zombie – to mój syn krzyczy: happy Halloween!

  92
  15 Udostępnień , 92 Punktów
 • Życzenia na Halloween wierszem

  Jest taka noc zaczarowana Jako Halloween w świecie znana Kiedy siły mobilizują czarownice Hokus Pokus nabiera swej mocy I aż się prosi by narobić szkody Wampiry ochoczo ostrzą zęby Mrocznie krew poleje się wszędzie Duchy zmawiają się do występu Oj na straszenie im się zechciało A karaluchy pełzną pod poduchy Chcąc przyłączyć się do zabawy Jak i inne nieznane dotąd zjawy Więc kto może niech się schowie Skrycie przeczeka nocną trwogę Jeśli nie chce zamienić się w żabę Spędzić resztę życia w stawie Zanim przyjmie postać wampira I na nocne odtąd wyruszy łowy Więc jeśli życie wciąż mu drogie Wskazana jest wzmożona uwaga Dopóki krew w żyłach znana Nie zostanie do kropli wyssana Ze strachu nie zadrżą kolana A serce wciąż takt odtwarza I nie jest jeszcze za póżno… Uważaj ! Na tę noc…

  81
  14 Udostępnień , 81 Punktów
 • Życzenia Strachów i straszydeł bez liku –

  Strachów i straszydeł bez liku – Rozkudłana czarownica, Wilk, wyjący do księżyca, Diabeł, rodem aż z Tasmanii, I Drakula z Transylwanii, Wampir wielki jak kanapa, Wielka Stopa, Czarna Łapa, Wilkołaki z jednej paki, I skrzeczące ryboptaki, I paskudne trzy ropuchy, I ryczące wściekłe duchy, I straszydeł zastęp spory, I potwory, i upiory, I ziejące ogniem smoki Oraz inne obiboki.

  94
  15 Udostępnień , 94 Punktów
Wybierz format
Mem
Prześlij własne obrazy, aby tworzyć własne memy
Wideo
YouTube, Vimeo lub Vine Embeds
Gif
Format GIF
Dowcipy
Dodaj Dowcip.
Audio
Soundcloud lub Mixcloud Embeds