Życzenia jubileuszowe

Życzenia na każdą okazję. Życzenia urodzinowe, Wyjątkowe teksty. Gotowe życzenia okolicznościowe.

 • Życzenia Od lat wielu się kochacie

  Od lat wielu się kochacie, Dzieci gromadkę ładną macie, Wnuków stadko całkiem liczne I jak dotąd życie śliczne. Czego więcej Wam potrzeba? Chyba tylko łaski nieba, Aby w zdrowiu iść przez lata i podziwiać piękno świata.

  86
  14 Udostępnień , 86 Punktów
 • Życzenia To wasza rocznica

  To wasza rocznica. Może być szczególną okazją do tego, by się zatrzymać i spojrzeć wstecz na to, co osiągnęliście w ciągu waszego małżeństwa. Jest to czas zarezerwowany na wspomnienia radosnych chwil oraz rozwiązanych problemów. To czas na podziękowanie Bogu za rozwój waszej miłości i trwałości waszego małżeństwa.

  77
  13 Udostępnień , 77 Punktów
 • Życzenia urodzinowe Minęła 30-tka, lecz przecież to pestka

  Minęła 30-tka, lecz przecież to pestka, to kroczek zaledwie w doświadczaniu życia. Przed Tobą wyzwania, mnóstwo do poznania i szczyty kariery ciągle do zdobycia. Szykuj się do drogi, szczęście łap za nogi i wyznaczaj sobie ambitne wciąż cele, a za latek kilka nadejdzie ta chwilka, kiedy stwierdzisz z dumą: „Osiągnąłem wiele!”

  112
  17 Udostępnień , 112 Punktów
 • Życzenia Do trzydziestki-ważna rzecz-trzeba parę rzeczy

  Do trzydziestki-ważna rzecz-trzeba parę rzeczy mieć! Trochę zwiedzić, coś tam zdobyć, aby życie to osłodzić: 1- zwiedzić New York 2- Rzym 3- i Pragę 4 -zdobyć w życiu równowagę 5- uwieść męża wspaniałego 6- mieć miłość, serce jego 7 -na paluszku brylant nosić 8 -na wesele swe zaprosić! Do trzydziestki ważna rzecz 9 -trzeba dobrą szkołę mieć 10- zdobyć dyplom i uznanie 11- i zarobić na mieszkanie 12- mieszkać z pieskiem albo kotem 13- i mieć relaks co sobotę 14- dobrą furę sobie kupić 15- pić tak, aby się nie upić 16- pływać w morzu 17- przejść przez góry 18- i raz w roku-na Mazury 19- trzeba matką chrzestną zostać 20- trzeba sobą wciąż pozostać 21-umieć sobie w oczy spojrzeć 22-to co ważne umieć dojrzeć 23-żyć na swoim-nie na kredyt, 24-nie napytać sobie biedy: mijać sądy i szpitale Nie zaglądać do nich wcale 25-tysiąc książek już przeczytać 26-wiedzieć tyle by mniej pytać 27- biznes własny już założyć, By z procentów sobie pożyć! 28-kupić trzeba dzieło sztuki By nie stronić od nauki. 29-komplementów zdobyć setki To jest ważne dla kobietki! A trzydzieste: w te okrągłe urodziny Spędzić czas bez smutnej miny, nie mieć zmartwień, Lecz rodzinę, co odgoni smutną minę. Wtulić...

  108
  16 Udostępnień , 108 Punktów
 • Życzenia Z okazji święta Waszego

  Z okazji święta Waszego życzenia wszystkiego najlepszego: niech każdy dzień dostarcza radości i uśmiech zawsze w sercach gości, niechaj problemy Was omijają, a wszyscy bardzo Was kochają, Bo jak nikt inny na świecie, Wy na to zasługujecie!

  85
  14 Udostępnień , 85 Punktów
Wybierz format
Mem
Prześlij własne obrazy, aby tworzyć własne memy
Wideo
YouTube, Vimeo lub Vine Embeds
Gif
Format GIF
Dowcipy
Dodaj Dowcip.
Audio
Soundcloud lub Mixcloud Embeds