Życzenia na 18 urodziny

Życzenia na każdą okazję. Życzenia urodzinowe, Wyjątkowe teksty. Gotowe życzenia okolicznościowe.

 • Życzenia Dorosłości to namiastka

  Dorosłości to namiastka, gdy nadejdzie osiemnastka, śmiało ściągaj swój pas cnoty, chłopcy wezmą Cię w obroty, tańcz od rana do wieczora, na skrupuły przyjdzie pora, by Cię nie dopadły gary, i ględzący wciąż mąż stary!

  85
  14 Udostępnień , 85 Punktów
 • Życzenia Osiemnasty minął rok

  Osiemnasty minął rok, zrobiłaś w dorosłość wielki krok, niechaj zawsze szczęście Ci sprzyja, to, co złe, z daleka omija, wszystko, czego pragniesz, by się ziściło i tak, jak sobie marzysz, by zawsze było.

  82
  14 Udostępnień , 82 Punktów
 • Życzenia Wszystkie ziomki z Twojej paki

  Wszystkie ziomki z Twojej paki i rodzinka ślą buziaki, a do tego wielką falą z życzeniami teksty walą: super życia, spoko zdrowia, fury, chaty, kasy mrowia, niech frajerom lata gul, jesteś trendy jazzy cool! Po pierwsze: zdrowia dobrego, po drugie: życia pięknego, po trzecie: smutków niewielu, po czwarte: dojścia do celu, po piąte: przyjaciół licznych, po szóste: samych dni ślicznych, po siódme: uśmiechu na twarzy, po ósme: dalekich wojaży, po dziewiąte: błogiego snu, po dziesiąte: Lat życia STU!

  90
  14 Udostępnień , 90 Punktów
 • Życzenia Masz „18” latek – to już fakt

  Masz „18” latek – to już fakt, Jesteś teraz wolna jak ptak, Przyjmij najszczersze życzenia, Marzeń wszystkich spełnienia, Tysiące chłopaków dookoła, Byś zawsze była wesoła, Byś nigdy starych przyjaciół nie zapomniała, I do stu latek na tym świecie dotrwała!

  90
  14 Udostępnień , 90 Punktów
 • Życzenia Zarost sypie się na twarzy

  Zarost sypie się na twarzy, o dziewczynach śmielej marzysz. Możesz hulać, palić, pić, znaczy już zacząłeś żyć. Życie mocno łap garściami, i na podryw idź z kumplami. Teraz wszystkie już panienki, masz na wyciągnięcie ręki!

  87
  14 Udostępnień , 87 Punktów
 • Życzenia W 18-naste urodzinki

  W 18-naste urodzinki życzę Ci wesołej minki. Dzisiaj dajesz ostro czadu, nie przez żądne Gadu-Gadu. Będzie taniec, będzie muza, dzisiaj będzie z Ciebie luzak. Cały powód do radości, masz już dowód tożsamości! Najlepszego! 100 Lat!

  80
  13 Udostępnień , 80 Punktów
Wybierz format
Mem
Prześlij własne obrazy, aby tworzyć własne memy
Wideo
YouTube, Vimeo lub Vine Embeds
Gif
Format GIF
Dowcipy
Dodaj Dowcip.
Audio
Soundcloud lub Mixcloud Embeds