Życzenia na dzień nauczyciela

Życzenia na każdą okazję. Życzenia urodzinowe, Wyjątkowe teksty. Gotowe życzenia okolicznościowe.

 • Życzenia Słowo miłość -€“ za Ich troski

  Słowo miłość -€“ za Ich troski, słowo wdzięczność -“ za Ich trud. Dar to skromny, dar uczniowski, wyśpiewany z serc jak z nut. Dziękujemy za wszystkie starania, które wkładacie w nasze wychowanie i edukację. Wierzymy, ze Wasz wysiłek uczyni z nas ludzi mądrych i szlachetnych. Dziękujemy za codzienne, niezwykle trudne i mozolne budowanie naszych wnętrz.

  96
  15 Udostępnień , 96 Punktów
 • Życzenia Niech Wam nie zbraknie nigdy zdrowia

  Niech Wam nie zbraknie nigdy zdrowia, niech szkoła w dom się wspólny zmienia! Praca wychowawcy to praca niełatwa, bo często leniwa i krnąbrna jest dziatwa. Kocha ona figle i chętnie się czubi, lecz stroni od książki, uczyć się nie lubi. Trzeba dużo zdrowia, dużo czasu stracić, aby umysł ucznia rozwinąć, wzbogacić, który gdy dorośnie, dopiero zrozumie, jak jest w życiu ciężko, gdy się mało umie.

  96
  15 Udostępnień , 96 Punktów
 • Życzenia Księże katecheto!

  Księże katecheto! Rozkrzewiasz wiadomości, by jaśniało nasze czoło światłem cnoty i mądrości! Czymże Ci się wywdzięczymy za to życie naszej duszy? Za to tylko Ci życzymy, że choć czas i skały kruszy uczuć naszych nie odmieni, nie zgasi cnoty płomieni! Tyle lat u ołtarzy wytrwałeś, boży sługo, niech Cię Bóg siłą darzy i żyć da jeszcze długo. Tyle lat, Jubilacie, trzymasz tu dzielnie straż, każdy z nas kocha, zna Cię, boś dobry Pasterz nasz.

  79
  13 Udostępnień , 79 Punktów
 • Życzenia Już wakacje się zaczęły, dowidzenia szkoło!

  Już wakacje się zaczęły, dowidzenia szkoło! Nie ujrzymy cię przez lato, bawiąc się wesoło. W kąt czytanki, w kąt rachunki, książki i zeszyty! Z nami czerwiec, z nami lipiec złotym słońcem szyty! A gdy skończą się wakacje, jak nam będzie miło, że do ciebie, miła szkoło, znów się powróciło. Każdemu uczniowi radość się udziela, gdy zbliża się Dzień Nauczyciela. Z okazji tego zaszczytnego Święta niech każda buzia będzie uśmiechnięta.

  108
  16 Udostępnień , 108 Punktów
 • Życzenia Choć dzieli wielka nas różnica

  Choć dzieli wielka nas różnica twych doświadczonych -€“ naszych młodych lat, jednak zatarła się granica, którą pokoleniom stawia świat. Widzimy nieraz, że znużenie na czole Twoim kładzie cienie, a jednak zawsze masz siły, byśmy się dobrze uczyli, by nie był stracony czas!

  93
  15 Udostępnień , 93 Punktów
 • Życzenia Ta, co kształci serca i umysły młode

  Ta, co kształci serca i umysły młode, ta, co ścieżki życia pokoleń toruje, tylko z serc kochających może mieć nagrodę, tylko z postępków, których przykłady wskazuje. Lecz nim życiem okazać będziemy to w stanie, żyj nam w miłości przez długie lata, bo każdy nasz uśmiech jest tylko dla Niej, a radość i szczęście w kobierzec niech się splata.

  99
  15 Udostępnień , 99 Punktów
 • Życzenia Księże Wychowawco!

  Księże Wychowawco! Rozkrzewiasz wiadomości, by jaśniało nasze czoło światłem cnoty i mądrości! Czymże Ci się wywdzięczymy za to życie naszej duszy? Za to tylko Ci życzymy, że choć czas i skały kruszy – uczuć naszych nie odmieni, nie zgasi cnoty płomieni!

  80
  13 Udostępnień , 80 Punktów
Wybierz format
Mem
Prześlij własne obrazy, aby tworzyć własne memy
Wideo
YouTube, Vimeo lub Vine Embeds
Gif
Format GIF
Dowcipy
Dodaj Dowcip.
Audio
Soundcloud lub Mixcloud Embeds