Życzenia ślubne

Życzenia na każdą okazję. Życzenia urodzinowe, Wyjątkowe teksty. Gotowe życzenia okolicznościowe.

 • Życzenia Wiosna to młodość, młodość i życie

  Wiosna to młodość, młodość i życie, anioła boskie wejrzenie, młodość to żywe nieba odbicie i żywe duszy natchnienie. Młodość i miłość -€“ to niby dziecię, miłe wdziękami swej niewinności, a nie ma skarbów droższych na świecie nad te, co serce czerpie w miłości. Żyjcie szczęśliwi uczuć jednością, niech Was dzień każdy rozkoszą wita, a myśl owiana wspólną miłością niech w błogą przyszłość z pączków wykwita! Żyjcie szczęśliwi! W tych słówek treści cała serc naszych mowa się mieści.

  101
  16 Udostępnień , 101 Punktów
 • Życzenia Dniu radości i wesela

  Dniu radości i wesela, co nam świecisz wśród pogody, świeć dla mego Przyjaciela, świeć dla Żony jego młodej blaskiem szczęścia i radości! A jak teraz w tej godzinie niech tak życie całe płynie w wierze, nadziei i miłości!

  82
  14 Udostępnień , 82 Punktów
 • Życzenia Państwo Młodzi i goście weselni!

  Państwo Młodzi i goście weselni! Stoję tu przy Was tak pełna radości, bo widzę tutaj tylu zacnych gości. Są tutaj starzy i młodzi, którzy tu przybyli, by Was Państwo Młodzi dziś błogosławili. Ostatni to dzień panieństwa Waszego. W dalszym życiu nie będzie takiego. Goście się zeszli, muzyka zagrała, a w Waszych sercach miłość pozostała. Ale rozważcie to swoje życie, Wy przecież dzisiaj do pewnego celu dążycie. Bo teraz często się zdarza, że przystępują do ołtarza. A za parę lat mąż idzie w dalekie strony i nie che uściskać dłoni swojej żony. Bo za kawalera każdy się maskuje, a po ślubie swoje pokazuje. Pamiętaj Panie Młody byś był mężem wzorowym, byś się nie znalazł w Sądzie Rozwodowym. Ale i Ty Pani Młoda, abyś pamiętała, żebyś Pana Młodego szanowała, bo on Cię kocha i bardzo szanuje, ale i od ciebie tego oczekuje. Pamiętaj Panie Młody, żebyś jej nie bijał, boś jej nie kołysał ani nie przewijał. Złóżcie ten bukiet swojej młodości, byście dożyli późnej starości. Byście się naprawdę szczerze kochali i swym małżeństwem nie zadręczali. Byście się dzieci doczekali i po bożemu je wychowali. Teraz Państwo Młodzi klęknijcie na kolana i poproście rodziców o błogosławieństwo. A ja Wam życzę szczęścia i zdrowia,...

  95
  15 Udostępnień , 95 Punktów
 • Życzenia W dniu Waszego ślubu

  Kochani! W dniu Waszego ślubu gorące Życzenia aby los obdarzył was radosną gromadką potomstwa, a ciepło domowego ogródka ogrzewało Wasze uczucia Przez wszystkie dni i lata wspólnego szczęścia

  81
  14 Udostępnień , 81 Punktów
 • Życzenia Młodej

  Młodej Parze: wiatru w plecy, moc radości, sto lat w zdrowiu i młodości, długich nocnych przyjemności, bez przykrości i zazdrości, zdrowia, szczęścia, beczki wina, tysiąc złotych co godzina, trzech pokoi, kupę dziatek, Pannie Młodej szafy szmatek, a Młodemu silnej ręki i „syrenki”. Bozia niech Wam błogosławi, ród Wasz w świecie niech rozsławi, a z teściami żyjcie w zgodzie, bo wygodnie to i w modzie. Żyjąc w szczęściu i radości, powiększajcie stan ludności.

  67
  12 Udostępnień , 67 Punktów
 • Życzenia Szanowni Państwo Młodzi!

  Szanowni Państwo Młodzi! Złączeni dzisiaj jesteście stułą, nowa otwiera się droga, piastujcie miłość dla siebie czułą, ona was zbliży do Boga. Ona czuć nie da nieszczęścia gromu, troski lżejszymi uczyni, ona pomyślność stworzy Wam w domu, majątek wniesie do skrzyni.

  86
  14 Udostępnień , 86 Punktów
Wybierz format
Mem
Prześlij własne obrazy, aby tworzyć własne memy
Wideo
YouTube, Vimeo lub Vine Embeds
Gif
Format GIF
Dowcipy
Dodaj Dowcip.
Audio
Soundcloud lub Mixcloud Embeds