Życzenia urodzinowe

Życzenia na każdą okazję. Życzenia urodzinowe, Wyjątkowe teksty. Gotowe życzenia okolicznościowe.

 • Życzę Ci dobrego dnia

  W dniu urodzin: Życzę Ci dobrego dnia, dnia bez gonitwy i stresów, Życzę Ci odwagi by być sobą, bez zakłamania i picu, Życzę Ci słońca i deszczu, na przemian, żeby się nie nudzić, Życzę Ci zdrowia dla ciała, miej zdrową duszę, Życzę Ci kolorów, czarownych barw wesołej tęczy, Życzę Ci dobrego jutra, przyjaciół, szczęścia, zapału, uporu, dużo czasu, pewności siebie!

  73
  13 Udostępnień , 73 Punktów
 • Nie zamierzam cię przygnębiać tym

  Drogi … Nie zamierzam cię przygnębiać tym, że kolejny rok z twego życia minął i nieubłaganie zbliżasz się do „końca swoich dni” – po prostu robi się z ciebie stary dziad i tyle, więc nie będę cię zanudzać jakimiś życzeniami w stylu wszystkiego najlepszego… Dużo zdrówka… Samych szóstek… Czy może: pociechy z wnucząt… Nie, nie, ja taka nie jestem! Urodziny to żaden powód do radości (no z wyjątkiem tych prezentów :-)) ale nie załamuj się, pomyśl sobie, że niektórzy mają gorzej np: mają po osiemnaście lat i mogą legalnie zatruwać swój organizm alkoholem i tytoniem albo czymkolwiek dozwolonym od lat osiemnastu – i co w tym takiego fajnego? Żadna frajda. Co innego iść do sklepu i kupować alkohol będąc niepełnoletnim, dzięki temu sklep może dostać karę za sprzedaż alkoholu nieletniemu – i to jest właśnie fajne! Albo co zabawnego jest w tym, że możesz zrobić sobie prawo jazdy i zupełnie legalnie jeździć samochodem po mieście? To nie jest wcale zabawne. Zabawne byłoby jeżdżenie samochodem ojca, bez jego pozwolenia i bez żadnych papierów, które uprawniają cię do prowadzenia jakiegokolwiek pojazdu – to jest cool! Fajne jest też to, że gdy zrobisz sobie tatuaż, rodzice zaczną gadkę typu „będziesz spał pod mostem”...

  86
  14 Udostępnień , 86 Punktów
 • Życzenia Wyobraź sobie, że jesteś drzewem pośród miliona

  Wyobraź sobie, że jesteś drzewem pośród miliona innych drzew, pośród lasu. Każdy jednak, kto idzie na spacer wybiera sobie za cel dotarcie właśnie do Ciebie. Latem, by schronić się w Twym cieniu i posłuchać najliczniejszych ptaków na Twych gałęziach. Zimą, by podziwiać Twój oślepiający blask szronu na najbardziej urodziwych igłach i korze. Wyobraź sobie, że jesteś drzewem, które ma moc, które służy innym i nawet, gdy będzie już stare ogrzeje czyjeś roześmiane twarze. Życzę Ci kochanie, byś zawsze był postrzegany przez innych oraz siebie samego jakie takie stare dobre drzewo, które żadne inne drzewo nie zastąpi ze względu na swą wyjątkowość i wysoką jakość.

  112
  17 Udostępnień , 112 Punktów
 • Życzenia Mamo! Mamo!

  Mamo! Mamo! W urodziny, nie chcę widzieć już złej miny Nie smuteczku odrobiny, Lecz Twój uśmiech, wiedz: wspaniały! Jego widzieć przez dzień cały. Teraz już zakończę wiersz. Ale jeszcze jedno zdanie. Bardzo Cię kocham i ty o tym wiesz! ;)

  71
  13 Udostępnień , 71 Punktów
 • Urodzinowe życzenia szaleństwa

  Życzenia są czymś bardzo ważnym – szczególnie w dniu urodzin. Tak więc życzę ci tyle spokoju, ile tylko potrzebujesz, tyle szaleństwa, aby życie nie wydawało się nudne, tyle szczęścia, abyś nie oszalała z nadmiaru, miłości ponad wszystko, byś nigdy nie zaznała goryczy, nie czuła się samotna pośród ludzi, miała zawsze serce kochające przy sobie i jasne dni przed sobą oraz dużo zdrowia i spełnienia najskrytszych marzeń.

  82
  14 Udostępnień , 82 Punktów
Wybierz format
Mem
Prześlij własne obrazy, aby tworzyć własne memy
Wideo
YouTube, Vimeo lub Vine Embeds
Gif
Format GIF
Dowcipy
Dodaj Dowcip.
Audio
Soundcloud lub Mixcloud Embeds